ramka

ReDexis

Grupa produktów Revanesse® do której należą preparaty ReDexis oraz ReDexis Ultra, bazują na najnowszych osiągnięciach technologii sieciowania (wiązania molekuł kwasu zapobiegająca jego szybkiej degradacji) kwasu hialuronowego oraz połączeniu z dekstranomerami. Sieciowanie wykorzystane w wyżej wymienionych preparatach gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz długotrwałe efekty. Najwyższe dostępne stężenie ustabilizowanego kwasu hialuronowego w połączeniu z dekstranomerem posiada wyjątkowe właściwości odmładzające.

ReDexis

ReDexis® jest połączeniem biodegradowalnego żelu HA pochodzenia niezwierzęcego z unikatowym składnikiem, jakim jest dekstranomer, należący do grupy aktywatorów tkankowych. Całkowicie wchanialne cząstki dekstranomeru stanowią rusztowanie dla narastającego kolagenu. Wprowadzone cząstki umożliwiają przyciąganie w miejsce iniekcji naturalnie występujących, naładowanych cząstek kolagenu i elastyny. Następnie kolagen i elastyna łączą się, dając naturalny efekt zwiększenia objętości, który utrzymuje się także wtedy, gdy kwas hialuronowy zostanie wchłonięty. ReDexis® jest produktem bezpiecznym i wyjątkowo skutecznym.

Preparat ReDexis polecany dla pacjentów, którzy chcą pozbyć się głębokich zmarszczek, fałdów i bruzd.

ReDexis Ultra

ReDexis® Ultra jest w pełni resorbowalnym połączeniem wypełniacza skórnego z aktywatorem tkankowym. Produkt charakteryzuje się wysoką lepkością, dlatego też przeznaczony jest do iniekcji głęboko podskórnej. Został on zaprojektowany do modelowania i konturowania twarzy. ReDexis® to połączenie niezwierzęcego żelu kwasu hialuronowego z cząsteczkami dekstranomeru, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Jego długo utrzymujące się rezultaty sprawiają, że idealnie nadaje się do przywracania utraconej objętości.

Preparat ReDexis Ultra polecany dla pacjentów, którzy chcą przywrócić objętość w obszarach takich jak: kości policzkowe, policzki i podbródek.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo produktów Revanesse® jest sprawą najwyższej wagi. Kwas hialuronowy użyty w grupie produktów Revanesse® jest uzyskiwany w procesie biosyntezy, co sprawia, że jest bezpieczny i niepatogenny dla człowieka. Dzięki najmniejszym zawartością endotoksyn mniej niż 0.025 IU/mg i protein mniej niż 2 ppm, posiada najwyższy możliwy standard czystości HA. Grupa wypełniaczy skórnych Revanesse® jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego, co redukuje ryzyko reakcji immunologicznej. Kwas hialuronowy zawarty w produktach Revanesse® naturalnie integruje się z tkankami, nadając skórze naturalny i zdrowy wygląd.